Аца Лукас ja откри вистината за разводот

By
Аца Лукас конечно проговори за шпекулациите што се шират со месеци и ја откри вистината за разводот со Соња и наводната врска со Ана Севиќ.
„Ова ќе биде моето последно интервју што се однесува на приватниот живот и по него нема да можете да слушнете ништо, освен музика и концерти. На сето тоа што се пишуваше јас главно се смеев. Сѐ почна од моето раскинување со Соња и тоа ги запали медиумите.

Нашиот брак веќе подолго време не функционира како што треба. Додека живеевме во слога, живеевме, но потоа не ни одеше ништо. Да ги пресечам сите шпекулации и калкулации веднаш – нашиот брак не се распадна поради трето лице, никакви Јариќи, кози, овци, никаква Ана Севиќ, ништо слично на тоа.  Ние се разделивме затоа не се согласувавме“, вели Лукас. Тој кажа и дека нема да се смири со својата поранешна  сопруга.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ќе ви се допадне

Jujutsu Kaisen (TV) (Dub) (https://kissanimeonline.com/m/BrQD) Episode 9 at KissAnime kimetsu no yaiba kissanime

Watch Gleipnir (Dub) Episode 3 (https://funimationfree.com/m/4B9l/ep-3) at website https://funimationfree.com funimation dub