Аца Лукас направи жур, стигна Цеца, а за тоа како ја нарече се раскажува на интернет

By
Аца Лукас ги собра пријателите и колегите, а некои од фотографиите од журот ги сподели со јавноста.

За време на хаосот низ кој минува поради скандалот со Соња Вуксановиќ, Аца Лукас направи жур со најблиските пријатели и соработници!

На Аца очигледно му е потребно малку да се одмори, па организира дружење, а ако се суди според сликите, екипата и тоа како добро се забавуваше.

Тука беа Ацо Пејовиќ, Цеца Ражнатовиќ, сестра ѝ Лидија, како и Вики Милијковиќ и Жика Јаксиќ.

Но, за две работи зборуваат сите. Првата е коментарот што Аца го стави на фотографијата со Цеца и Пејовиќ – „И во добро и во зло! – Секогаш!“, напиша Аца Лукас.

 

… а покрај фотографијата на Цеца напиша „Мојот омилен ГАД!“

Ќе ви се допадне

animes online. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

Gintama

Naruto (Dub)

The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat

4Anime Death Note Episode 35

sites to watch anime 4Anime Welcome to Demon School! Iruma-kun Season 2