Аца Лукас објави фотка од ќеркичката Викторија, а обожавателите збеснаа од пораката која ја упати до Соња

By
„Ацо ти било и полошо во животот, па сето тоа го преброде. Сето тоа ќе мине, животот оди понатаму“, беше само еден од коментарите од неговите поддржувачи.

dobivaj vesti na viber

Аца Лукас синоќа во својот стан на Вождовиќ направи голема журка на која беа и Цеца Ражнатовиќ, нејзината сестра Лидија Оцоколиќ, Вики Милјковиќ, Жика Јаксиќ, Ацо Пејовиќ и десетина пријатели.

Во текот на ноќта, Аца објави неколку фотки од собирката, а на самиот крај, доцна вечерта, објави фотка и од ќерката Викторија.

Но, она што привлече огромно внимание кај илјадниците луѓе кои го следат, е пораката која Аца ја напиша со фотографијата.

„Моја љубов, моја душа! ЧЕКАМ ДА И ГО ВРАТИТЕ ТЕЛЕФОНОТ!!!“, напиша Аца.

 

 

Овие зборови ги разбеснаа обожавателите на Аца Лукас, поединци и плачеа, па под фотографијата сега можете да прочитате повеќе од стотина негативни коментари на сметка на Соња.

Инаку оваа фотографија и порака му ја лајкуваше и Цеца, очигледно во знак на голема поддршка.

 

Ќе ви се допадне

go88 gold

sunwin g63 sunwin mod Sunwin - Game bài Macau uy tín