Аца Лукас сака групен секс и таман да почнеме јас избегав: Бившата на фолк пејачот раскажа за нивната врска

By

Откако откри дека пред влегувањето во шоуто „Задруга 5„ раскинала со својот дечко Маријана Зоњиќ за медиумите раскажа како изгледала нејзината кратка врска со пејачот Аца Лукас. Таа откр дека со турбо-фолк ѕвездата се запознала на свирка во Подгорица, а една вечер побегнала од неговиот стан оти не сакала групен секс.

dobivaj vesti na viber

“Лукас најмногу сака секс со две девојки, но јас не сум за таа варијанта. Сакам класичен секс помеѓу еден маж и жена. Иако тоа му го реков. На крајот повика негова другарка да ни се придружи во креветот. Кога таа стигна, јас избегав. Едноставно, не ме привлекува групниот секс – рече пејачката.

 

 

Кога биле заедно Аца Лукас често и зборувал за неговата бивша сопруга Соња, како и за врските со жени од естрада за која не смее да зборува во јавноста.

– Моето семејство побесне кога дозна за нас, но јас сепак продолжив да се гледам со него во неговиот стан – додаде Маријана.

Ќе ви се допадне

https://animedao1.com/. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

DON'T TOY WITH ME, MISS NAGATORO

The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement

My Hero Academia

My Hero Academia Episode 9

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mugen Train Arc Episode 4

tải go88