Беквалац откри како ќе се вика бебето

By

Српската пејачка Наташа Беквалац, наскоро треба да се породи. Таа конечно објави фотографија на која е во прегратка со поголемата ќерка , но и откри дека бебето кое треба да дојде ќе се вика Катија. И фановите воодушевени од нејзиниот избор на името, па и пишуваа пораки дека избрала убаво име.

Ќе ви се допадне

Tower of Druaga: The Aegis of Uruk - Jil's Adventure Episode Full

https://gogoanime.be haikyuu season 3 gogoanime

Indie Anibox: Selma's Protein Coffee Episode Full

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz

Player: https://player.me/animeflixnl/about

Sonicsquirrel: http://sonicsquirrel.net/detail/user/gogoanimebe