Белградски бизнисмен е новиот дечко на Карлеуша: Не му беше лесно да ме добие

Српската пејачка Јелена Карлеуша има нов дечко со кого се појави во јавност. Станува збор за познатиот белградски бизнисмен Владан Мариќ.

„Нè запозна Дарко Костиќ во Будва. Освен што е згоден и убав, Владо ме освои со сензибилноста, префинетите манири и заштитничкиот став. Но, да не се лажеме, не му беше лесно да ме добие. Се бореше за да го привлече моето внимание“, вели Карлеуша.

 

Таа вели дека и со хороскопските знаци си одговарале, оти и двајцата се лавови во хороскоп, па смета дека поради ова одлично се согласуваат.

Ние се разбираме со телепатија, па кога сме заедно уживаме во секоја ситница. Сакаме исти работи, а и светот го доживуваме на идентичен начин. Не се криеме од јавноста, бидејќи нема зошто. Излегуваме баш често“, вели Карлеуша за српските медиуми.

Scroll to Top