Беше крал на подземјето, се забавуваше со Цеца – Го убија на брутален начин

By

Млад, убав, згоден, успешен и богат, можеше да биде се што ќе посака. Дејан Марјановиќ од Србија инаку син на познатиот архитект чие дело е куполата на храмот Свети Сава во Белград, секогаш беше во центар на внимание со брзи автомобили, прекршоци, алкохол.

Тој беше во врска и со Светлана Цеца Величковиќ, а најверна другарка му беше Мира Шкориќ.

Изреволтиран, во бизнисменот пукаше неговиот 15-годишен кум и најверен другар во 1994. година, кога тој излегуваше од зграда. На судењето тој признал дека Марјановиќ го терал да работи нечисти работи и тој не можел повеќе.

Се зборуваше дека тој е еден од кралевите на подземјето.

Ќе ви се допадне

watch anime. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

GoGoAnime Jimihen!!: Jimiko wo Kaechau Jun Isei Kouyuu!! Episode 2

My Hero Academia Season 2

Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Part 2 Episode 5

english anime Attack on Titan Season 3

anime stream GoGoAnime My Hero Academia Season 2