Без шминка, филтери, фолирања – Карлеуша го покажа своето вистинско лице

By

Пејачката Јелена Карлеуша објави снимка без шминка, и како и обично, предизвика голема прашина меѓу своите фанови.

„Без шминка, без филтери, без с*ања“, напиша Карлеуша со краткото видео кое предизвика вистински хаос на интернет и кое само на Инстаграм собра повеќе од 222.000 лајкови и неколку стотина различни коментари.

А вака Јеленз изгледа во природно издание:

Ќе ви се допадне

Watch 2.43: Seiin High School Boys Volleyball Team Episode 2 at website https://animeplanet.cc. See more anime planet recommendations

Dr. Stone (https://kissanimeonline.com/m/8qKz) Episode 24 at KissAnime kissanime boku no hero