Без шминка, филтери, фолирања – Карлеуша го покажа своето вистинско лице

Пејачката Јелена Карлеуша објави снимка без шминка, и како и обично, предизвика голема прашина меѓу своите фанови.

„Без шминка, без филтери, без с*ања“, напиша Карлеуша со краткото видео кое предизвика вистински хаос на интернет и кое само на Инстаграм собра повеќе од 222.000 лајкови и неколку стотина различни коментари.

А вака Јеленз изгледа во природно издание: