Бугарска глумица го заведе Саша Ковачевиќ

By

Поп-пејачот Саша Ковачевиќ го промовира видеото за песната „Без тебе ме нема“. Главната улога во спотот на оваа балада ја доби бугарската актерка Дилјана Попова. Таа за потребите на спотот глуми проститутка. Сценариото за спотот го осмисли самиот Саша, во соработка со братот Раде.

dobivaj vesti na viber

Ќе ви се допадне

4anime. biz. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

4Anime That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 (Dub) Episode 6

Pokémon Journeys: The Series Episode 80

watch subbed anime 4Anime My Hero Academia Season 5

watch anime dub Mother of the Goddess’ Dormitory

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train (Dub) Episode Full

tải go88