Да беше жив српскиот актер Маринко, денеска ќе наполнеше 39 години

By
Обожаваниот српски актер денеска би наполни 39 години, а на неговиот роденден репортерите прво нешто што затекнаа на гробиштата беше неговата свршеница Лана.

Доколку не нѐ напуштеше на 26 март 2016 година, Маринко Маџгаљ денеска ќе наполнеше 39 години.

Екипата за неговиот роденден го посети гробот каде што со цвеќе во рацете прво стигна неговата свршеница Лана.


 

Со тага на лицето Лана го спушти цвеќето на гробот на Маринко за по неполни две минути да си замине.

Ќе ви се допадне

Dino Girl Gauko Season 2 (https://4anime.biz/m/Dpnk) Episode 19

Million Doll (https://animepahe.cc/m/XJLD) Episode 11

WCOStream: Bleach the Movie: Fade to Black anime episode Full online free at https://wcostream.cc wcostream dragon ball

GoGoAnime: 009-1: R&B (Dub) anime episode Full online free at https://gogoanime.be gogoanime 19

Able2know: https://able2know.org/user/kissanimemx/

Instagram: https://www.instagram.com/gogoanimeloll/