Да не беше богат и славен, ќе те викаа свиња: Огњен Амиџиќ го навреди Дарко Лазиќ

By

Пејачот Дарко Лазиќ и водителот Огњен Амиџиќ неодамна беа гости во популарното шоу „Магазин ин“ на Сања Маринковиќ. Тие зборуваа за животните навики, а Лазиќ во емисијата раскажа и како успеал од 142 килограми да дојде на 72. Во интервјуто Дарко кажал дека кога бил дебел, имал секс со најубавите жени.

„Најубавите жени ги имав тогаш. Јас сам со себе не би бил како што изгледав, да бидам искрен. Ама тие секогаш ми велеа дека сакаат буциња, мечиња“, рекол Дарко.

Неговиот одговор го прекинал Амиџиќ со навредлив коментар: „Да не си познат и богат, би ти рекле свиња, а не мече“.

По ова, водителката ги замолила да се воздржат од непристојни коментари, иако Дарко и Огњен се познаваат со години и важат за добри пријатели.

 

Ќе ви се допадне

Website https://animepahe.cc: Watch Patlabor: The Movie (Dub) animepahe Episode Full anime stream

AnimeHeaven: Cheat Pharmacist's Slow Life: Making a Drugstore in Another World anime episode 9 online free at https://animeheaven.pro boruto anime heaven

Website https://animetv.cc: Watch Onegai☆Teacher: Himitsu na Futari animetv Episode Full anime tv demon slayer

Air (Dub) (https://animedao.nl/m/Ee1) Episode 12

Linkhay: https://linkhay.com/blog/167025/animefreak

Animeflixnl wixsite: https://animeflixnl.wixsite.com/my-site