Дара Бубамара: И да му е мал, нека биде добар во сексот

By

Во интервју за емисијата „Хит“ фолк-пејачката Дара Бубамара открила дека не сака мажи со кои сексот е лош. Таа изјавила дека за неа големината не е важна, колку што ѝ е битно мажот да има добра техника во кревет.

„Никогаш не би била со маж кој е лош во сексот. А и како мислите дека можам да бидам со некој кој е очаен во кревет?! Знам како да ја подгреам сечија фантазија. И да се разбереме, големината вооопшто не е важна ако е добра хемијата. Воопшто не гледам проблем во сантиметрите, важно е само да е техничар“, рекла пејачката.

Секс-техника за мал пенис

Ќе ви се допадне