Дарко Лазиќ ја изневерувал свршеницата со поранешна девојка, Марина му ги нашла пораките во телефонот

By

Свршеницата на пејачот Дарко Лазиќ, Марина Гагиќ, го оставила затоа што ја изневерил со друга девојка, пренесуваат медиумите. Таа наводно, откако му ги открила скриените пораки во телефонот, го зела синот и се иселила од семејната куќа во селото Брестач.

Лазиќ ја изневерувал Марина со неговата поранешна девојка, која исто така живее во неговото село. Двајцата веќе некое време биле во контакт, а откако Марина ги открила пораките, решила да го остави.

„Дарко неодамна во селото ја сретнал поранешната девојка со која кратко се забавувал. Таа го повредила кога го оставила, но по нивната повторна средба Лазиќ решил да ѝ се врати. Постојано ѝ праќал пораки, а една од нив видела и Марина“, изјавил извор близок до пејачот.

Претходно медиумите пишуваа дека Марина го оставила Лазиќ затоа што ѝ се заканувал со пиштол.

Свршеницата го напушти Дарко Лазиќ откако ѝ се заканувал со пиштол

Ќе ви се допадне

AnimeDao: Koi ni Naritai Aquarium anime episode Full online free at https://animedao.nl animedao my hero

Watch anime online for free at AnimeKisa animekisa

AnimeFreak: Nanbaka: Season 2 (Dub) anime episode 12 online free at https://animefreak.ws animefreak my hero academia

4Anime Watch anime online, English anime online HD

Beermapping: https://beermapping.com/account/gogoanimelol

Pinterest: https://www.pinterest.com/kissanimemx/