Додека Аца Лукас е во болница, еве што прави неговата сопруга

By

Аца Лукас наместо на настап, синоќа завршил во болница, откако му се слошило па морал да биде и задржан.

Додека тој лежи во болница, неговата сопруга Соња, одмара на море и објавува фотографии.

Таа на Инстаграм објави фотографија, на која ужива на лежалка и напишала:

„Ги сакам утррата во тишина. Не ми требаат филтери“.

 

#volimmojajutrautisini☕#nofiltersneeded📷🤳

A post shared by Sonja Vu (@sonjavu) on

Ќе ви се допадне

Jujutsu Kaisen (TV) (Dub) Episode 9 at website https://animefreak.ws. See more anime freaks

Noblesse Episode 13 at website https://funimationfree.com funimation hunter x hunter