Два екслузивни концерти на Петар Грашо во Скопје

By

Еден од најпознатите хрватски пејачи Петар Грашо, по подолго време ќе има свој солистички концерт и во Скопје.

“Авалон продукција“ одлучи да направи два ексклузивни и интимни концерти, во Македонската Филхармонија.

Концертите се на 13 и 14. декемвври со почеток во 20 часот, а влезниците ќе бидат пуштени во продажба од понеделник, 7-ми октомври во 09 часот наутро по цена од 1.500 денари, како и лимитиран број на ВИП влезници по цена од 2.000 денари.

 

Ќе ви се допадне

Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? (Dub) Episode 13 at website https://animeflix.nl animeflix reddit

Watch Bloom Into You Episode 4 at website https://funimationfree.com mob psycho 100 funimation