Филип Живоиновиќ имал љубовница со која направил вонбрачно дете

Српскиот магазин „Стар“ излезе со насловна страна, во која објави дека синот на Лепа Брена и Боба Живоиновиќ, Филип, ја изневерил својата сопруга, српската пејачка Александра Пријовиќ.

Филип, како што пишува магазинот имал љубовница додека бил во брак со пејачката. Работите се комплицирале за него откако девојката со која бил во врска, се појавила пред домот на Пријовиќ тврдејќи дека носи негово бебе.

Љубовницата се појавила со снимка од ултразвук, за да ѝ докаже на Пријовиќ дека тоа што го зборува е вистина.  „Стар“ пишува дека Пријовиќ ѝ поблиското семејство на Филип, досега се немаат огласено по повод ваквиот настан.

 

Scroll to Top