(Фото) Александра и Филип во прошетка со синот Александар

By

Српската пејачка Александра Пријовиќ и нејзиниот сопруг Филип Живојиновиќ се видени со нивниот син Александар во прошетка во Белград.

Тазе родителите биле забележани за време на нивната посетата во една приватна клиника во Белград.

Ова е прв пат по породувањето Пријовиќ со сопругот и синот бидат видени заедно во јавност. Александра изјавила дека сака на своето дете уште од самите почетоци да му даде колку е можно повеќе љубов.

Снаата на Брена се породи на 6 март годинава и за кратко време се врати во топ-форма.

 

Ќе ви се допадне

High School DxD Hero (Dub) (https://gogoanime.be/m/1DgY) Episode 12 at website https://gogoanime.be boku no hero academia season 4 gogoanime

Watch SK8 the Infinity Episode 1 at website https://animefreak.ws. See more bleach animefreak