(ФОТО) Александра облече невидено кратко фустанче, а поради една работа, сите ја прозваа

Ќерката на Љуба Пантовиќ, сакаше да се пофали, но ваква реакција поради еден „детал“, дефинитивно не очекуваше.

Поранешната учесничка во „Парови“, Александра Суботиќ, со најновата фотка предизвика бурни реакции.

Имено, Александра сакаше да се пофали со својот секси стас, во кратко шарено фустанче, но, обожавателите на Инстаграм и замерија поради една работа, поради која прилично ја прозваа.

 

Се работи за црвените штикли во кои таа се појави веќе неколку пати, па во коментарите се поведе расправа околу тоа. Според мислењето на некои, Александра со ова се избламирала, а оние другите и порачаа да гази само напред…

Еден од примерите е и оваа фотка:

 

Scroll to Top