(ФОТО) Александра Пријовиќ на забава со татко и

By

Александра Пријовиќ беше на концертот на Тони Цетински заедно со својот татко, Недељко. Таа сподели и фотографија на социјалните мрежи и се пофали, дека со него си поминала одлично на коцертот на хрватскиот пејач.

Пејачката изминативе месеци наголемо се спрема за свадбата со Филип Живојиновиќ, а тие важат за една од најактуелните двојки во српската  јавност. Во едан пригода таа изјави дека нивната свадба сака да им биде спој на денешницата и традицијата.

Ќе ви се допадне