(ФОТО) Александра Пријовиќ позираше со мама – Интернетот чадеше

By
Мама најубава – напиша пејачката на Инстаграм.

Александра Пријовиќ често е во центарот на вниманието, како во моментите кога ќе се појави на некој настан, така и кога ќе објави нешто на интернет.

Овој пат, на Инстаграм објави заедничка фотка со мајка и Борка Михајловиќ, со што ги израдува нејзините обожаватели.

Најубава мама – напиша Александра Пријовиќ.

 

Коментарите се редеа, а некои напишаа дека тие изгледаат како да се сестри, а не мајка и ќерка.

 

Ќе ви се допадне

AnimeFreak: Comic Party Revolution (Dub) anime episode 13 online free at https://animefreak.ws anime freaks website

Nurse Witch Komugi-chan Magikarte (Dub) Episode 5

AnimeDao: Star Fox Zero: The Battle Begins anime episode Full online free at https://animedao.nl the daily life of the immortal king animedao

Website https://animeheaven.pro: Watch Buta animeheaven Episode Full free anime

Animeflixnl sitew: http://www.animeflixnl.sitew.org/

Gitlab: https://gitlab.com/animefreakws