(ФОТО) Ана Николиќ еден час по породувањето – Раста со оваа фотка и реченица ги разнежи сите

By
Одушевениот татко веднаш се сликаше со жената, потврдувајќи дека се породила и на свет ја донесе прекрасна ќеркичка.

Ана Николиќ се породи утрово во 9:30 часот на „Народен Фронт“ и на свет ја донесе ќеркичката Тара.
Одушевен со фактот дека за прв пат станат татко, Стефан Џуриќ Раста направи селфи со Ана, еден час откако пејачката се породи со царски рез.
Покрај фотографијата, Раста напиша и кратка, но повеќе од силна порака!
„Најсреќниот ден во мојот живот, на свет дојде Тара Џуриќ, жива и здрава!“, напиша гордиот татко.

 

Ќе ви се допадне

Animepahe: Shi Yi Chang An: Ming Yue Ji Shi You anime episode 12 online free at https://animepahe.cc animepahe

Website https://twistmoe.net: Watch Venus to Mamoru! twistmoe Episode 24 free anime

Website https://gogoanime.be: Watch Free! - Iwatobi Swim Club gogoanime Episode 12 gogoanime haikyuu

Monster Rancher (https://aniwatch.pro/m/kqL0) Episode 48

Viwa-n gov: http://viwa-n.gov.vn/hoi-dap-truc-tuyen/chi-tiet-17146

Gab: https://gab.com/animefreakws