(ФОТО) Ана Николиќ еден час по породувањето – Раста со оваа фотка и реченица ги разнежи сите

By
Одушевениот татко веднаш се сликаше со жената, потврдувајќи дека се породила и на свет ја донесе прекрасна ќеркичка.

Ана Николиќ се породи утрово во 9:30 часот на „Народен Фронт“ и на свет ја донесе ќеркичката Тара.
Одушевен со фактот дека за прв пат станат татко, Стефан Џуриќ Раста направи селфи со Ана, еден час откако пејачката се породи со царски рез.
Покрај фотографијата, Раста напиша и кратка, но повеќе од силна порака!
„Најсреќниот ден во мојот живот, на свет дојде Тара Џуриќ, жива и здрава!“, напиша гордиот татко.

 

Ќе ви се допадне

AnimeFreak anime stream: Watch My Hero Academia 2 (Dub) Episode 21

ANIMEFLIX animeflix legal: Watch Kaguya-sama: Love is War Season 2 Episode 9 (https://animeflix.nl/m/qLLv/ep-9)