(Фото) Ана Николиќ од прекумерна тежина сега е коска и кожа

By

Откако српската пејачка Ана Николиќ објави слика на „Инстаграм“ и се пофали колку е ослабена, фановите ѝ оставија коментари дека веќе не е згодна туку анорексична. „Коска и кожа си станала“, „Личиш на закачалка за алишта“, „Си се погледнала ли во огледало колку си слаба“, се дел од коментарите на социјалните мрежи.

Ана, која важеше за една од најзгодните српски пејачки, се здебели во бременоста и долго време имаше преку 100 кила. Таа неодамна изјави дека не можела да се гледа во огледало додека била дебела. Николиќ пред неколку месеци почна да држи строга диета и вежбаше со тренер за да се врати во форма.

View this post on Instagram

🌸 #dress @unalatinaofficial

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on

Ќе ви се допадне