(ФОТО) Ана Севиќ и Дарко Лазиќ фатени во жешка поза

Една фотографија беше сосема доволно да порача дека Дарко и баш не е потресен од приказната дека жена му го изневерила со Аца Лукас.

Претходните две недели (покрај новата девојка на Аца Лукас) го обележа и приказната за аферата на Ана Севиќ и Аца Лукас, и шпекулациите како Ана токму поради тоа се развела од мажот Дарко Лазиќ.

Случајно или намерно, Ана пред неколку дена без Дарко отпатува во Турција, што дополнително ги подгреа приказните дека и двете имаат проблем, но…

 

Foto: A. Nalbantjan
Синоќа демантираа се и тоа само со една жешка фотка од еден клуб во кој биле.
Дарко ја бакнал Ана, додека му седела во скут, па сосема е јасно дека од разводот нема ништо.

 

Foto: Instagram/anasevic85
Scroll to Top