(ФОТО) Анастасија со една секси фотка, ги фрли машките во транс

Анастасија Ражнатовиќ по враќањето од Кипар отиде да се забавува со другарките.

Анастасија Ражнатовиќ по одморот, повторно се врати во Белград. Ќерката на Цеца Ражнатовиќ веднаш излезе да се забавува заедно со другарките.

Се разбира, на Инстаграм објави ново селфи со кое ги воодушеви сите свои обожаватели. Особено оние машките.

 

Foto: Instagram/raznatovicanastasija

Фотката за еден час собра преку 9.000 лајкови. Со комплименти најмногу предничат машките.

„Ух, а за оваа убавина во оган би застанал“, напиша еден од корисниците на Инстаграм.

Погледнете го интервјуто со Анастасија кое го даде за српски Телеграф, на следниот линк:

 

Scroll to Top