(Фото) Анастасија на заслужен одмор во Дубаи

By

Ќерката на Светлана Цеца Ражнатовиќ, Анастасија Ражнатовиќ, во моментов одмора на песочните плажи во Дубаи. Пејачката решила да направи мал прекин од обврските.

Анастасија секојдневно праќа фотографии преку социјалните мрежи од далечната дестинација.

„Кога ќе се разбудиш во 2 часот па повеќе нема сонце, а сакаш да се сончаш“, се пожали Анастасија на својот пријател Стеван со кого ужива на плажа.

 

 

 

Ќе ви се допадне

KissAnime: Girls Beyond the Wasteland anime episode 12 online free at https://kissanime.mx kissanime news

Maha-Stamaprapta Bodhisattva's Preachment on Being Mindful of the Buddha Episode Full

Website https://animeflix.nl: Watch Kyou no Asuka Show animeflix Episode 20 animeflix plunderer

Our love has always been 10 centimeters apart. Episode 6

Trepup: https://www.trepup.com/gogoanimelol/

Myspace: https://myspace.com/animeflixnl