(Фото) Анастасија Ражнатовиќ одмора на плажите во Солун

By

Анастасија Ражнатовиќ објави фотографија во бикини од одморот во Солун. Ќерката на српската пејачка Цеца, покрај тоа што ги посетува плажите, ужива и во ноќниот живот и специјалитетите.

На своите многубројни обожаватели редовно ги споделува највпечатливите моменти од одморот.

На најновата фотографија таа се фотографирала во бикини, а под фотографијата напишала:

„Само еден бакнеж е потребен да се заљубиш во мене“.

 

one kiss is all it takes, falling in love with me✨

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

Ќе ви се допадне

4Anime 4anime to go: Naruto: Shippuden (Dub) (https://4anime.biz/m/yNkG) Episode 500

ANIMEFLIX animeflix inuyasha: Watch Bleach (Dub) Episode 264