(ФОТО) Баш се палави! – Што прават Милица и Емина зад сцената?

By

Емина Јховиќ и Милица Тодоровиќ на големо се подготвуваат за новата песна, а заедно се нашле на снимањето на нивната нова песна.

Пејачките очигледно лудо се забавуваат кога камерите не се вперени кон нив и се однесуваат како сите луѓе.

Додека Емина јадела сладолед, Милица се фрлила на чизбургер, па заедно се смееле на калориите кои ќе се насоберат.

Emina i Milica

Foto: Instagram printscreen/yaemina

 

Emina i Milica

Ќе ви се допадне

anime to watch. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

AnimeFreak Death Note (Dub) Episode 33

That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 (Dub) Episode 12

AnimeFreak Attack on Titan Final Season

animefreak AnimeFreak Jimihen!!: Jimiko wo Kaechau Jun Isei Kouyuu!!

anime freaks website How NOT to Summon a Demon Lord Ω