(Фото) Брена доби вентилатор на сцена

By
Жешката атмосфера во салата „Борис Трајковски” вечерва ја загреа и Лепа Брена, па на сцената мораа да и стават вентилатор.
Пејачката повремено се разладуваше на бината додека голем дел од публиката во еден глас ги пееше хитовите. Покрај Брена на сцнета играа и 12 танчерки.

Ќе ви се допадне