(Фото) Брена провоцира во гаќички

By

Српската пејачка Лепа Брена е главна на „Инстаграм“. Таа објави разголена фотографија, на која има само бела кошула и гаќички.

Под објавата Брена ја напишала изјавата на Моника Белучи „Не мразете ги луѓето кои се завидни, затоа што тие препознаваат дека сте подобри“.

Брена ги изненади фановите, затоа што таа ретко објавува вакви фотографии

За нејзините пластични операции и младешкиот изглед има зборувано и пишувано многу, но единственото нешто на неа каде нема направено никакви интервенции вели дека се нозете.

Ќе ви се допадне

Watch Log Horizon: Destruction of the Round Table Episode 1 (https://crunchyrollfree.com/m/5JKl/ep-1) at website https://crunchyrollfree.com. See more high speed free starting days crunchyroll

That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub) (https://funimationfree.com/m/aXaw) Episode 24 at website https://funimationfree.com funimation price