(Фото) Брена во Бали на патување од сништата

By

Српската пејачка Лепа Брена објави фотографии од нејзиното патување на Бали. Брена на островот каде била ѝ претходно, со фановите сподели дека го минува одморот од сништата со нејзиниот сопруг Бобо Живоиновиќ.

„Јас сум со најмилите на најубавото патување. Од тука ви испраќам бакнежи и сакам да ви кажам дека навистина уживам. Еве ме на прекрасното Бали, во рајот полн со зеленило. Ќе останеме тука неколку дена, а потоа патуваме за Австралија каде ќе имаме концерт со Стефан“, напишала Брена.

Брена претходно со семејството била и во посета на Виетнам, Сингапур и Тајланд.

Ќе ви се допадне