(Фото) Брена во Дубаи ја пречекаа како кралица

By

По Велигден, фолк-sвездата отиде со сопругот Боба, синот Виктор и неговата девојка Сандра во Дубаи во луксузно летно одморалиште. Одморалиштето во кое престојувала личи на замок, а услугата е достапна 24 часа на ден.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa)

„По Божик, Брена беше во Дубаи неколку дена, им вети на сопствениците на хотелот, каде што ја пречекаа како да е шеик, дека ќе се врати. Така, по Велигден, таа веднаш замина со Боба, Виктор и неговата девојка Сандра. Пријателите на Виктор беа исто така таму. Брена не жали пари, само за да го добие луксузот што го заслужува. Сè во хотелот е организирано, има масажи, спа-програма, но и посебна сала за вежбање доколку реши да тренира. Освен тоа, нејзиниот омилен пијалак и одредени слатки секогаш мора да бидат во станот, но и многу овошје. Услугата во соба ѝ е секогаш достапна, па затоа често знае да јаде во станот. Секој се однесува кон неа како кралица, многумина знаат дека е позната на Балканот“, изјави за „Блиц“ извор од сцената.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa)

Ќе ви се допадне

AnimeDao watch anime: Umibe no Étranger (https://animedao.nl/m/0k26) Episode Full

ANIMEFLIX animeflix boku no hero: Watch Fire Force Season 2 Episode 2 (https://animeflix.nl/m/LeDm/ep-2)