(Фото) Бритни Спирс ја ископирала Лепа Брена

By

Српската фолк пејачка Лепа Брена, објави фотографија од нејзиниот спот од 1989 година и навести дека нејзиниот стајлин и го украла американската поп пејачка Бритни Спирс.

Лепа Брена на спотот од 1989 година, носи златен костим и ланец. Сличен таков употребила и американската поп пејачка Бритни Спирс за нејзин спот. Бритни лежи на песок во речиси идентичен костим.

Ќе ви се допадне

My Hero Academia 2 Episode 25 at Crunchyroll crunchyroll do you have to pay

Sword Art Online Alicization War of Underworld Episode 12 at website https://gogoanime.be gogoanime kiss