(ФОТО) БРУТАЛНО СЕКСИ – Карлеуша ги истури огромните гради и без маица го провозе кабриолетот – Потоа следеше ШОК!

By
Неверојатно провокативно издание на Јелена Карлеуша.Таа е вистинска секс бомба. Пејачката објави нови провокативни фотки поради кои интернетот вриеше.

Прво постави фотка на која се гледа дека без маица вози кабриолет. До израз дојдоа нејзините огромни гради, а оваа фотка, собра преку 47.000 лајкови.

💁🏼

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Таа потоа стана од возилото. За оваа фотка доби преку 15.000 лајкови.

😎

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

А потоа се сврте и го покажа совршениот задник. Фотката е наградена со преку 30.000 лајкови.

🌪

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Се вкупно, за еден час, таа собра преку 90.000 лајкови.

 

Ќе ви се допадне

Watch DARLING in the FRANXX Episode 6 (https://kissanimeonline.com/m/KeEK/ep-6) at website https://kissanimeonline.com. See more kissanime official website

Watch Kyokou Suiri 2nd Season Episode Preview (https://animeplanet.cc/m/eA7X/ep-1) at website https://animeplanet.cc anime planet food wars