(ФОТО) БРУТАЛНО СЕКСИ – Карлеуша ги истури огромните гради и без маица го провозе кабриолетот – Потоа следеше ШОК!

Неверојатно провокативно издание на Јелена Карлеуша.Таа е вистинска секс бомба. Пејачката објави нови провокативни фотки поради кои интернетот вриеше.

Прво постави фотка на која се гледа дека без маица вози кабриолет. До израз дојдоа нејзините огромни гради, а оваа фотка, собра преку 47.000 лајкови.

💁🏼

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Таа потоа стана од возилото. За оваа фотка доби преку 15.000 лајкови.

😎

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

А потоа се сврте и го покажа совршениот задник. Фотката е наградена со преку 30.000 лајкови.

🌪

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Се вкупно, за еден час, таа собра преку 90.000 лајкови.

 

Scroll to Top