(ФОТО) Додека ќерката на Цеца жари и пали на Кипар, еве како си поминува нејзиниот дечко

Новиот дечко на Анастасија Џорџе објави фотка на Инстаграм, додека неговата поубава половина се капе на Кипар.

Анастасија Ражнатовиќ ужива веќе долго време на Кипар со друштво и братот Вељко Ражнатовиќ, а за целото тоа време, нејзиниот дечко се забавува во Србија.

Додека Анастасија објавува провокативни фотки и ужива во летото далеку од Белград, и жешкиот асфалт, нејзиниот новопечен дечко, Џорџе Кулјиќ од Нови Сад, остана во својот роден град за да ужива на EXIT.

 

Printskrin: Instagram/djordjekuljic

Дали Џорџе по популарниот фестивал (кој завршува денеска) ќе се упати на Кипар, останува да видиме.

До тогаш, еве неколку фотки, кои го доловуваат моментот за тоа како Анастасија се забавува без посилната половина:

 

Foto: Instagram/raznatovicanastasija

Foto: Instagram/raznatovicanastasija

Foto: Instagram/raznatovicanastasija
Scroll to Top