(Фото) Едита од „Министарке“ го покажа момчето

By

Поранешната пејачка на групата „Министарке“, Едита Арадиновиќ, по тригодишна врска првпат објави фотографии со својето момче Стефан. Таа сликите ги сподели со своите следбеници на Инстаграм како „инстаграм-приказни“, слики што исчезнуваат по 24 часа.

Едита во едно скорешно интервју рече дека медиумите со години пишуваат дека таа е во врска со Огнен, но дека нејзиното момче е Стефан.

„Воопшто не ми е јасно зошто го викаат Огнен. Никој не ме прашал како се вика, па еве, сега знаете дека е Стефан“, рекла таа.

Ќе ви се допадне

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu: Shin Henshuu-ban (https://funimationfree.com/m/4Bbl) Episode 13 at website https://funimationfree.com funimation settings

Sword Art Online Alicization War of Underworld Episode 12 at AnimeHeaven animeheaven hunter x hunter