(Фото) Емина ужива на одмор со синовите Јаман и Јавуз

By

Пејачката Емина Јаховиќ во моментов ужива со синовите Јаман и Јавуз на една од плажите во Фетије, турско летувалиште на брегот на Егејското море. Пејачката сеуште е актуелна во турскиот печат, откако се смири со турскиот бизнисмен Садетин Саран.

Емина објави фотографија со нејзиниот постар син Јаман. Вели дека сака да ужива во мирот и тишината и да ги остави зад себе бурните моменти од разводот и расправиите со нејзиниот поранешен сопруга Мустафа.

 

 

Ќе ви се допадне