(ФОТО) Еве со кого Лукас го поминува времето во Охрид

By

Аца Лукас кој повеќе од еден месец е во Црна Гора каде однапред има закажани настапи за цел месец, деновиве е во Охрид.

За тоа време, Аца фановите на Инстаграм ги радува со по некоја фотографија од настапите или видеа.

Меѓутоа сега отиде чекор подалеку и по прв пат покажа што прави кога не настапува и со кого се дружи. Иако многумина мислеа дека поминува време со Соња на која и уплати сместување во луксузен комплекс, тоа не е вистина.

🍽

A post shared by ACA LUKAS (@aleksandar_vuksanovic_official) on

Ќе ви се допадне

https://wcostream.cc watch anime free

ANIMEFLIX Watch anime online, English anime online HD

Watch anime online for free at AnimeHeaven animes online

AnimeBee Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Tetongravity: https://www.tetongravity.com/community/profile/KissAnimemx/

Myminifactory: https://www.myminifactory.com/users/animeflixnl