(Фото) Фановите го обожаваат природниот изглед на Анастасија

By

Пејачката и наследничка на Светлана Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, е пример за многу млади девојки, а откако ја издаде својата прва песна, таа не престанува да биде предмет на интерес на медиумите.

Нејзините обожаватели најмногу го сакаат нејзиниот природен изглед. Таа на обожавателите на Инстаграм им сподели фотографија направена во раните утрински часови. Под фотографијата таа напиша само „Добро утро“.

Во коментарите што ги доби Анастасија доби комплименти дека нејзиниот природен изглед е беспрекорен.

„Прекрасна, преслатко, кралица како и мама“, се само дел од коментарите на нејзините обожаватели.

 

 

 

Ќе ви се допадне

The Seven Deadly Sins: Wrath of the Gods Episode 24 at website https://animeheaven.pro sites like animeheaven

DARLING in the FRANXX (Dub) (https://funimationfree.com/m/Nnrv) Episode 24 at website https://funimationfree.com. See more funimation xbox