(ФОТО) Гаќичките спуштени, стомакот опуштен – Инди сака да биде како Ким Кардашијан

Бујните облини на Индира Арадиновиќ овој пат максимално дојдоа до израз.Индира Арадиновиќ Инди веќе некое време ги шокира обожавателите на социјалнтие мрежи со провокативни фотки, но според мислењето на многумина овој пат сепак претера.

Инди очигледно сакаше да мине со Ким Кардашијан, бидејќи донекаде ја ископира најславната ријалити ѕвезда (во облекување), но за многумина ова беше исклучително дегутантно.

Имено, откако ја покажа тетоважата под огромните гради, Инди шокираше со драстичната фотографија!

Ги спушти фармерките, и ги исфрли градите…

Тоа што на сите им беше прилично невкусно е изрезаните ленти, но и нејзиниот благо речено опуштен стомак.

Длаи Инди сакаше овој пат да се надмине самата себе си, или мислеше дека на овој начин ќе ги пласира нејзините секси облини, не знаеме, но не мина баш како Ким Кардашијан, зар не?

 

 

Scroll to Top