(ФОТО) Гога Секулиќ едвај ги собра градите во малото бикини!

Гога Секулиќ драстично ослабе, па сега ги менува костимите за капење и гордо ги покажува облините – од сите пози.

Откако ги изгуби вишокот килограми, Гога Секулиќ не престанува гордо да ги покажува своите секси облини, па секојдневно ги радува своите обожаватели со фотки во бикини.

Гога прво ја покажа топ линијата во еднонеделен костим, а кога се соблече во минијатурно бикини, мажите почнаа да плакнат очи.

Градите, се разбира, биле во прв план, а бидејќи градите на Гога, и тоа како беа бујни, па уште кога лежи во оваа поза, има што и да се види…

 

Доколку не ви е доволно од оваа перспектива, уживајте во другата…

Scroll to Top