(Фото) Беквалац гола прослави 600 000 фанови на Инстаграм

By

Пејачката Наташа Беквалац се пофали дека успеала да собере 600 000 обожаватели на Инстаграм. Таа објави провокативна фотографија од боксерски ринг на која позира гола. Голите гради ги покри со рацете.

„Фала ви на 600 000 обожаватели. Експертите за ‘Инстаграм’ велат дека треба да поведам сметка на естетиката, да почнам да објавувам повеќе фотошопирани фотографии од мене, а помалку од моите деца. Не знам, ми се чини дека и вака е океј“, напиша Беквалац.

Фановите ја пофалија пејачката за нејзината убавина, па ѝ порачаа дека нема потреба да ги обработува фотографиите.

Ќе ви се допадне

Website https://wcostream.cc: Watch Doraemon the Movie: Nobita's Little Space War wcostream Episode Full watch animes

Website https://animedao.nl: Watch Free!: Dive to the Future Episode 0 animedao Episode Full animedao haikyuu

TwistMoe: Shin Maple Town Monogatari: Palm Town-hen - Konnichiwa! Atarashii Machi anime episode Full online free at https://twistmoe.net anime twist app

Website https://animekisa.in: Watch Li'l Spider Girl animekisa Episode Full watch animes

Able2know: https://able2know.org/user/animefreakws/

Instapaper: https://www.instapaper.com/p/gogoanimelol