(Фото) Гола Карлеуша на пливање во базен

By

Поп-фолк ѕвездата Јелена Карлеуша пак е тема на муабет, откако гола пливаше во базен и објави фотографија. Со фотката на Инстаграм таа порача дека можеби нема да има можност да  патува на море, зарди пандемијата, ама затоа ќе може да се разладува во базен, па дури и скроз гола.

Таа наиде на големо воодушевување во Србија, откако заради пандемијата ги откажа сите настапи, оти како вели „со  надеж дека бргу ќе се смири заразата затоа што  дравјето е најважно“.

 

 

Ќе ви се допадне

AniWatch watch anime: Watch The Hidden Dungeon Only I Can Enter Episode 4 (https://aniwatch.pro/m/YvWq/ep-4)

WCOStream wcostream hunter x hunter: Hunter x Hunter Episode 148