(ФОТО) Грујиќ доби скапоцен подарок од таен обожавател

By

Пејачката Катарина Грујиќ доживеа пријатно изненадување! Некој и заѕвоник на интерфон и и кажал дека стигнал подарок за неа.

Таа се симнала, а кога ја отворила капијата две момчиња и донеле мало бело кученце, кое е старо месец дена, раса Boo, вредно околу 2500 евра, пренесува „Курир“.

Едно од момчињата и реколо дека тој подарок за неа е од една личност и дека во писмото кое и го дале, се било објаснето. Пејачката била во шок, но сликите од кучето веднаш ги објавила на својот Инстаграм!

A post shared by K A T A R I N A G R U J I Ć (@katarinagrujic.doll) on

#king

A post shared by K A T A R I N A G R U J I Ć (@katarinagrujic.doll) on

 

Ќе ви се допадне

watch subbed anime. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

watch anime dub AnimeHeaven Your Name.

AnimeHeaven Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita. Episode 1

animeheaven app AnimeHeaven Death Note (Dub)

AnimeHeaven Attack on Titan Episode 24

AnimeHeaven Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mugen Train Arc Episode 3