(ФОТО) Хрватската актерка ПИШТОЛ ГОЛА!

Ѕвездата од серијата „Ruža vjetrova” и “Kud puklo da puklo” Кармен Сунчана Ловриќ објави фотки од нудистичка плажа.
Хрватската актерка Кармен Сунчана Ловриќ ќе ги запаметиме по улогите во сериите „Ruža vjetrova” и “Kud puklo da puklo”, кои се емитуваат по српските телевизии. Оваа убавица, се сликаше целосно гола на една нудистичка плажа, а фотките ги објави на Инстаграм.

„Можеш да го оставиш само шеширот“, напиша Кармен.

Разголената фотка од голата Кармен, можеби беше изненадување за многумина кој ја следат на Инстаграм, но актерката доби само позитивни коментари.

„Слобода и уживање… без предрасуди… слатко и невино“, напиша еден од корисниците подоле.

“you can leave your hat on” #summertime #happygirl #zentime #naturelover #bythesea #bnw #KSL

A post shared by Karmen Sunčana Lovrić (@suncanakarmen) on

Scroll to Top