(Фото) Индира од „Колонија“ му се фрли да го бацува Мило Ѓукановиќ оти ѝ дошол на концерт

By

Претседателот на Црна Гора, Мило Ѓукановиќ (59) деновиве се забавуваше на концерт на хрвтската пејачка Индира Левак, поранешната пејачка од групата „Колонија“.

Тој ја слушаше од првите редови, а во еден момент таа дојде да се поздрави со него. Индира го гушна и го баци и рече дека нема поголема чест кога еден претседател на држава ќе ѝ дојде на концерт.

„Почестена сум и благодарна што 26 години ширам љубов и пеам на најдобрата публика во светот. Луѓе мои, ви благодарам за концертот за паметење“, рече Индира.

Ќе ви се допадне

anime website. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

gogoanime in Horimiya (Dub)

GoGoAnime Horimiya

GoGoAnime Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Episode 3

anime online GoGoAnime Your Name.

gogoanime pro GoGoAnime Your Name.