(ФОТО) Јелена изгоре на море – Сите се прашуваат дали може да биде поцрна

Водителката се врати од Малта каде нафрли боја на која никој не остана имун.

dobivaj vesti na viber
Јелена Бачиќ Алимиќ, одмораше на Малта, од каде на обожавателите на социјалните мрежи во неколку наврати ги почести со секси фотки во бикини.
Јелена јасно покажа дека изгледа одлично и во 49 година од животот, а потоа објави слики по заминувањето од Малта, и ги шокираше сите кои ја следеа.
Се работеше за тоа што Јелена на фотките делуваше премногу, навистина премногу црно, па луѓето се чудеа и оставаа коментари од типот:
„Ауу, што си направила од себе си, па така си се унаказила со црнило, бегај од сонцето под итно, иако веќе се чини дека е касно“, и така натаму.
Но, Јелена воопшто не и се допаднаа ваквите коментари, па веднаш ги тргна од својот профил, но фотографијата остана.

 

Scroll to Top