(Фото) Јелена Карлеуша доживеа незгода на Малдивите

By

Јелена Карлеуша веќе неколку дена со семејството е на одмор на Малдивите. Пејачката често знае да им покаже на своите фанови фотографии од своите секојдневни активности.

На една од нив Јелена доживеа мала незгода, кога имаше неуспешен обид да се качи на даската за сурфање, па пејачката недолго потоа заврши во вода.

Во истиот тој момент нејзиниот сопруг Душко Тошиќ ја сними, а нејзината неумешност да ги покаже своите сурфачки способности наиде на смеа кај фудбалерот.

Тошиќ недолго потоа на своите ќерки им покажа како сурферите работат професионално.

 

 

Ќе ви се допадне