(Фото) Јелена Карлеуша се соблече гола за инает на Цеца

By

Пејачката Јелена Карлеуша повторно се соблече гола, па ѝ ја украде славата на Цеца, која вчера ја доби на суд. Пејачката не изненади со секси стилот оти сè почесто е гола отколку облечена.

Карлеуша деновиве беше главна тема во јавноста и поради судскиот спор со Цеца. Таа го загуби случајот и мораше да ги плати судските трошоци, а беше и казнета затоа што ја клеветела својата колешка дека била одговорна за убиството на нејзиниот поранешен дечко.

Оваа будала конечно ќе ми се тргне од грб: Цеца ја доби Карлеуша на суд

Ќе ви се допадне