(Фото) Јелена ужива додека Ѓоковиќ се поти

By

Јелена Ѓоковиќ објави фотографија на социјалните мрежи  покажувајќи како ужива на плажа, додека нејзиниот сопруг Новак се натпреварува на тениските турнири во Абу Даби.

dobivaj vesti na viber

„Кога нешто крчкам“, напишала Јелена на фотографијата.

„Баш си слатка и симпатична. Па дали ти дете јадеш нешто“, беа некои од коментарите на нејзините фанови под фотографијата.

Додека Јелена деновиве ужива на тропските плажи, нејзиниот сопруг се натпреварува во рамките на турнирот Мубадала.

Вчера Ѓоковиќ го играше мечот против Карен Хачанов.

Ќе ви се допадне