(ФОТО) Каја се соблече во минијатурно бикини и ги „истури“ огромните гради

Пејачката уште еднаш се пофали на Инстаграм за тоа со какви атрибути располага.Каја повторно ги израдува своите обожаватели. Катарина уште еднаш се сликна во бикини, и тоа минијатурно, а нејзините атрибути ги воодушевија сите кои ја следат на Инстаграм.

🦋💖🌈🍭

A post shared by 🎼 Katarina Ostojic KAYA 🎼 (@kaya_ostojic) on

Потоа следеа нови секси фотки, овој пат во поинаков костим за капење.

#mood 😍😍😍😍💃🏽💃🏽💃🏽💃🏽 swimsuit by @ceger_by_marina

A post shared by 🎼 Katarina Ostojic KAYA 🎼 (@kaya_ostojic) on

И за самиот крај, Каја ги истури своите големи гради.

 

Scroll to Top